CORPORATE HEADQUARTERS

15 Sauletekis alLT-10224 Vilnius
+370 647 37535+370 612 00616
info@limap.ltinfo@limap.ee
Address
15 Sauletekis al LT-10224 Vilnius
+370 647 37535
info@limap.lt
Follow us
Apie mus

Mes esame LiMAP, mobilaus skenavimo įmonėsu stipria geodezijos priešistore.

Mes esame tie, kurie visuomet ieško būdų patobulinti savo paslaugų kokybę ir sukurti naujų kainai efektyvių sprendimų savo klientams. Mes esame pirmas pasirinkimas, kai reikia optimizuoti asfalto atnaujinimo projekte sunaudojamo išlyginamojo asfalto kiekius. Mes esame pasiruošę atlikti begalę keisčiausių testų, prisijaukinti naujausias technologijas ir įvairias transporto priemones tam, kad darbas būtų atliktas. Mes esame pirmas pasirinkimas sudėtingiems projektams!

PRISTATOME PASAULĮĮ JŪSŲ OFISĄ

MAŽIAUSIOS DETALĖS JŪSŲ DARBUI

DIRBAME SU GERIAUSIAIS INŽINIERIAIS RINKOJE

LiMAP yra tarptautinė geodezinių tyrinėjimų įmonė, kurios veikla išsidėsčiusi net per 3 žemynus. Mūsų komandą sudaro 4 šalių specialistai. Paslaugas vietovėje teikiame penkiose Europos šalyse. Skaitmenines paslaugas teikiame Europoje ir Vidurio Azijoje įsikūrusioms įmonėms.

Mes skenavome pastatuose, ant pastatų, šalia pastatų, ant kelių, geležinkelių, gatvėse ir atviruose laukuose, ant vandens ir iš oro ar net tuneliuose. Važiavome su amfibija, automobiliu, džipu, mikro-autobusu, įvairiausiu geležinkelio transportu, skridome lėktuvu, plaukėme laivu ir kateriu. Atlikome tokią daugybę keisčiausių skenavimų, kuriais negali pasigirti jokia kita mobilaus skenavimo įmonė. Štai kodėl mes esame unikalūs, į klientą orientuota įmonė, kuri pirmiausia galvoja kaip sutaupyti savo klientui.

TRUMPI FAKTAI
 • Įkurta 2016 metais
 • Stabiliai augame po 30% per metus
 • 100% priklauso Europos sąjungos piliečiams
 • Turime įmones Lietuvoje ir Estijoje
 • Su vietiniais partneriais dirbame Ukrainoje, Latvijoje ir pradedame Lenkijoje
 • Daugiau nei 1500km skenuotų kelių kasmet
 • Pagrindinis ofisas įsikūręs Vilniuje Mokslo ir technologijų parke Saulėtekio slėnis
KAS MES ESAME
 • Tikslas: pateikti realų pasaulį skaitmeninėje aplinkoje tinkamiausiu būdų ir formatu
 • Mūsų vizija yra tapti stipriu Europos lygmens projektuotojų ir statytojų partneriu kelių ir geležinkelių srityje
 • Mūsų strategija turėti gerus santykius su savo vietiniais partneriais šalyse, kuriose dirbame ir suteikti geriausią kokybę savo Klientams. Tai labai paprasta, tačiau tai veikia.
 • Vertink profesionalus, sukurk stiprią komandą, lyderiauk rinkoje!
Ateitis

Formuojame matavimų ateitį

Kasdien sieksime vesti tyrinėjimų rinką naujiems, efektyviems ir optimaliems sprendimams. Mūsų tikslas yra aiškus, mus tik lieka rasti dar geresnį būdą jam pasiekti. Kurkime ateitį kartu. Su jumis mes esame stiprūs, mumis jūs galite pasitikėti. Naujos technologijos, nauji iššūkiai visad yra šalia, tad pasitikime juos dar prieš jiems pasirodant.

MISIJA

Mūsų misija yra atvaizduoti pasaulį skaitmeninėje formoje. Net mažiausios detalės turi tilpti Kliento paslaugos poreikyje. Jau dabar mes esame pateikę informaciją daugybėje formatų, tokios skirtingose specifikacijose kad net sunku būtų apibūdinti vienu sakiniu. Mes išliekame tvirti savo misijoje ir mes toliau dirbsime su tiek formatų, kiek jų reikės mūsų klientams. Taip tiksliai, kaip to paprašys klientas. BIM kartu su vaizdų atpažinimo technologijos ir precizinio lidar lazerio geometrijos kombinacija labiausiai pakeis mūsų suvokimą apie matavimus.Mes tam esame pasiruoše jau dabar!

VIZIJA

Mūsų vizija yra tapti stipriais Europos lygio partneriais su kelių ir geležinkelių projektuotojais bei statytojais. Jau dabar dirbame su visais didžiausiais Lietuvos kelių statytojais ir matome, kad neužilgo tuo pačiu galėsime pasigirti tiek Latvijoje, tiek Estijoje. Panašu, kad labai greitai Europos kelių statytojai turės gerą ir patikimą partnerį.

LiMAP is working in 5 countries and is trusted with the most difficult projects on the market. We ensure a smooth and rational process of your projects. That is who we are, and that is why our Clients trust us!

Where to find us

HEADQUARTERS

15 Sauletekis al LT-10224 Vilnius
+370 647 37535+370 612 00616
info@limap.ltinfo@limap.ee

SOCIAL & NEWS

Get the latest newsabout LiMAP

Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.

Follow us