CORPORATE HEADQUARTERS

15 Sauletekis alLT-10224 Vilnius
+370 647 37535+370 612 00616
info@limap.ltinfo@limap.ee
Address
15 Sauletekis al LT-10224 Vilnius
+370 647 37535
info@limap.lt
Follow us
PASLAUGOS

Mes atvaizduojame realų pasaulį įvairiausiose skaitmeninėse formose. Nesvarbu ar tai paveikslėlis, brėžinys ar modelis. Nesvarbu ar informacija surinkta iš duomenų bazių, lektuvu ar dronu, mobiliu ar stacionariu lazeriu. Mūsų misija yra atvaizduoti pasaulį skaitmeninėje formoje. Net mažiausios detalės turi tilpti į Klientų poreikius. Mes visuomet siekiame optimizavimo ir esame pasiruošę atitikti bet kokio sudėtingumo matavimų reikalavimą iš bet kurio savo kliento.

Apsiimdami projekto dalį, mes ją priimame su atsakomybe. Mes padedame taupyti kelių statybos medžiagų kiekius. Didžiausias malonumas yra kai galime ženkliai sutaupyti kliento sąnaudas, prisidėti prie tvaresnio resursų naudojimo, aplinkos tausojimo ir efektyvesnio viešojo sektoriaus pinigų panaudojimo tuo pačiu užtikrindami didžiausią savo komandos ir kolegų geodezininkų saugumą. Jug vaikščioti greitkeliu noris kuo mažiau.
.

0+ km

SKENUOTŲ KELIŲ PER METUS

0+ projektų

VIDUTINIŠKAI PER METUS

0% / m Pardavimų

VIDUTINIS METINIS AUGIMAS

Mes teikiame geodezijos paslaugas įvairiausiose srityse. Mes esame tie, kurie pradeda visus pagrindinius projektus dar prieš projektavimą. Tad mūsų pareiga yra atlikti darbus greitai ir kokybiškai kiek tik įstengiame

Mūsų paslaugos yra nepakeičiamos daugelyje sričių. Šiai dienai, vis daugiau projektų yra atliekama po BIM akronimu ir tai tik įrodo kad mes judame tinkama linkme. Mes esame pasiruošę pristatyti pasaulį jums į ofisą bet kokia forma, formatu, tikslumu, specifikacija, vieta ar metodu. Tik duokite žinoti, kokio galutinio rezultato jums reikia ir mes rasime geriausią sprendimą jam pasiekti. Galime ir pakonsultuoti.

BIM IR PAVIRŠIAUS MODELIAI

Būtinosios paslaugos rentabilesniai ir efektyvesniai statybai

LIDAR SKENAVIMAS

Precizinė geometrija ir smulkiausios detalės jūsų projekte – visuomet gera idėja.

GEODEZIJA

Seni geri matavimai milimetrų tikslumu užtikrins statybos kokybę.

KĄ MES DAROME

KELIO ELEMENTAI VIEŠĄJAM SEKTORIUI

Darbas su valstybiniu sektoriumi yra atsakinga užduotis. Mes prisiimame atsakomybę už viešųjų pinigų tinkamą panaudojimą ir vertės sukūrimą visuomenei. Kiekvieną savo paslaugą patys kaskart kvestionuojame siekdami užtikrinti ilgalaikę naudą tiek savo Klientui, tiek visai Visuomenei. Mes suprantame atsakomybę šiame procese ir visada stengiames būti vienu žingsniu priekyje. Protingai išleisti 5 eurai ateity sutaupys 20.

Kelių žemės sklypo kadastrinis matavimas. Jame nustatomas reikalingas kelių turtas, o tinkamai paruošta dokumentacija padeda sutaupyti laiko ir pinigų, kai keliai rekonstruojami ar remontuojami. Mūsų išsamūs kelių turto brėžiniai padeda identifikuoti ne tik visą aplinką, bet ir teisingus šlaitus, o tai yra būtina norint nustatyti esamo kelio statinio ribas. Kelių statytojai klaidingą kadastro dokumentaciją įvardija kaip pagrindinę biurokratinę kelių tiesimo užbaigimo problemą.

Kelių turto inventorizacija. Daugumai kelių administracijų tikrasis esamas kelių turtas ir jų faktinė informacija yra labai svarbūs kelių valdymui ir efektyviam planavimui. Mes teikiame išsamią informaciją įvairiais lygiais. Tai gali būti šviesos stulpai, kelio ženklai, asfalto įspaudos, duobės, įtrūkimai, tiltai, matomumo įvertinimas, dangos sąlygos ar bet kokia kita informacija apie kelių infrastruktūrą.

KĄ MES DAROME

KELIŲ MATAVIMAI PROJEKTUOTOJAMS

Suprantame, kad projektavimas yra sunkus ir atsakingas statybos procesas. Mes stengiamės kuo tiksliau pavaizduoti bet kurios vietos situaciją. Bet koks projekto dizainas gali būti geras ir gali būti geras tik tuo atveju, jei pagrindas – tikroji situacija – yra teisingai pateiktas. Mūsų klientai tai supranta ir todėl renkasi mus.

Topografinis planas. Planuojamos teritorijos atvaizdavimas reikiamu masteliu. Šis dokumentas leidžia projektuotojams sudaryti reikiamų koncepcijų planą. Įvairiais tikslumo ir mastelio lygiais mes pristatome aplinką skaitmenine forma 2D arba 3D lygiu. Dėl daugybės projektų ir jų sudėtingumo gali prireikti labai skirtingų specifikacijų. Mūsų praktikoje daugumai projektų reikalingas labai geras tikslumas ir detalumas.

Web peržiūra. Mūsų skenuoti duomenys kartu su brėžiniais ar modeliais gali būti pateikti žiniatinklio naršyklėje. Mes įdedame taškų debesis, vektorius, modelius ir nuotraukas į savo serverį ir leidžiame klientams per sekundę pasiekti gigabaitus informacijos paprastoje naršyklėje. Mūsų klientai turi galimybę ištirti, išmatuoti, braižytii ar padaryti skresinius pjūvius tyrinėjamoje teritorijoje.

Išsamus paviršius. Jei kelio projektavimo užduotis reikalauja didelio tikslumo, tuomet būtinas detalus kelio paviršius. Priklausomai nuo projekto ir projektuotojų vidinės darbo eigos, mes kuriame skirtingų detalumo lygių tikslius paviršiaus modelius, geriausiai tinkančius projektuotojų programinei įrangai. Daugeliu atvejų mes pateikiame skersinį pjūvį kas metrą, o aukščio vertę pjūvyje – kas 10 cm. Tai leidžia apskaičiuoti medžiagas daug tiksliau.

KĄ MES DAROME

KELIŲ MATAVIMAI STATYTOJAMS

Mes visada pasiruošę darbui su kelių statytoju. Tai įdomus darbas, nes kiekviename projekte yra daugybė iššūkių. Mes žinome asfalto kainą ir atsakomybę už medžiagų planavimą. Štai kodėl mes nesileidžiame į kompromisus dėl tikslumo ir detalumo. Dirbame tiek su didelėmis, tiek su mažomis kelių tiesimo įmonėmis ir džiaugiamės galėdami padėti sutaupyti didelius medžiagų kiekius jų projektuose.

Išsamus paviršius. Jei asfalto danga rekonstruojama pagal geltoną FIDIC, o reikalavimai dangos atstatymui reikalauja aukšto tikslumo, tada sudarome išsamų kelio paviršių. Priklausomai nuo projekto ir projektuotojų vidinės darbo eigos, mes kuriame skirtingų detalumo lygių tikslius paviršiaus modelius, geriausiai tinkančius projektuotojų programinei įrangai. Daugeliu atvejų mes pateikiame skersinį pjūvį kas metrą, o aukščio vertę pjūvyje – kas 10 cm. Tai leidžia apskaičiuoti medžiagas daug tiksliau.

Geodezinis tinklas. Visos kelių konstrukcijos turi būti tiesiamos atsižvelgiant į tikslų geodezinį tinklą. Būtent tai mes ir teikiame savo klientams. Mes naudojame tikslius nivelyrus, kad gautume tinkamą geodezinio tinklo aukštį. Mes priskiriame savo skenuotus duomenis geodeziniam tinklui, kad paviršiaus modelis būtų atvaizduotas tobula geometrija geodezinio tinklo atžvilgiu. Bet koks Kliento reikalavimas gali būti įvykdytas, net jei tinklas yra labai tankus.

Statybvietės tyrinėjimas. Jei laimėjote kelių statybos viešąjį konkursą, o projektas jau yra parengtas, prieš pradėdami dirbti visada galite patikrinti projektinių sprendinių ir kiekių žiniaraščio kokybę ir atitikimą realioms sąlygoms. Padedame savo klientams išvengti problemų ir prieš pradedant statybą teritoriją nuskenuojame ir sufotografuojame. Tada, jei atsiranda tam tikras neatitikimas iš suprojektuotų kiekių (ir pakankamai daug atvejų taip nutinka), mes imamės išsamesnio tyrimo. Mes lokalizuojame problemą ir padedame bendrauti su projektuotojais, techninės priežiūros inžinieriais ir statybos užsakovu, kad problema būtų racionaliai išspręsta. Kai kuriais atvejais prašome antstolio prisijungti prie mūsų skenuojant, jei matome, kad problema pateks į teismą.

KĄ MES DAROM

KITOS PASLAUGOS

Taip-pastatyta

Sukurti brėžiniai ir dokumentai leidžia užbaigti projektą ir gauti atlygį už atliktus darbus. Atlikus tikslų skenavimą, rangovui klausimų nekils.

Niveliacija

Tikslūs aukščio matavimai yra būtini gerai statybai. Mes padedame savo klientams bet kokiu reikalingu tikslumu, kai to reikia. Mūsų patyrę inžinieriai padės bet kuriuo metu.

GIS duomenys

Mes imame vektorius ir suteikiame jiems didžiulį informacijos kiekį. Tai gali būti kelių tinklas, pastatų infrastruktūra ar komunalinių paslaugų tinklas. Mes tai darome įvairiais būdais skirtingiems klientams, turintiems skirtingus poreikius.

Stacionarus skenavimas

Pastatai, gamyklos, kultūros paveldas, archeologiniai objektai gali būti ištirti atliekant stacionarų skenavimą. Išsamūs ir tikslūs brėžiniai, paveikslėliai, taškiniai debesys leidžia saugoti informaciją, naudoti ją įvairiems projektavimo ar statybos tikslams.

Skenavimas iš oro

Kai skenavimo mobiliuoju būdu nėra galimybės atlikti, o projektas yra per didelis stacionariam skenavimui, į žaidimą kviečiame lėktuvą su pilotu. Mūsų patyręs pilotas gali pasiekti projektui tinkamą tikslumą greitai ir kokybiškai.

Ortofotografija ir Oblique nuotraukos

Ryškūs vaizdai yra labai gražūs, tačiau inžinerijai mums reikia fiksuotos geometrijos, tikslumo ir panaudojamumo. Būtent tai mes pristatome savo klientams. Galutinis produktas gali būti pagamintas iš skenavimo taškų, iš vaizdų arba geriausias – LiDAR ir fotogrametrijos derinys!

IT GIS sprendimai

Jei reikia, mes sujungiame savo inžinierius su IT specialistais ir pateikiame pilną individualų sprendimą, leidžiantį mūsų klientams sutaupyti turto valdymo ar projektų eigos išlaidų.

Geodezijos projektų valdymas

Jei turite didelį projektą su daugybe subrangovų, mes ateiname kaip geodezijos projektų vadovas. Mes viską matome ir viską matuojame. Nė vienas centimetras mūsų Klientui nebus įkainotas, jei jis nebuvo išmatuotas. Mūsų darbas yra gelbėti savo klientus nuo galvos skausmo.

LiMAP is working in 5 countries and is trusted with the most difficult projects on the market. We ensure a smooth and rational process of your projects. That is who we are, and that is why our Clients trust us!

Where to find us

HEADQUARTERS

15 Sauletekis al LT-10224 Vilnius
+370 647 37535+370 612 00616
info@limap.ltinfo@limap.ee

SOCIAL & NEWS

Get the latest newsabout LiMAP

Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.

Follow us